Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE

od 1993

Na rynku pracy

85 000

Przeprowadzonych szkoleń

2500

Zadowolonych klientów

600 000

Przebadanych pracowników

Lokalizacje naszych klientów

Wyróżnia nas doświadczenie

Zdobywane latami na wszystkich polach naszej działalności, to nasz największy klucz do sukcesu w naszej pracy. Pozwól nam wykorzystać je w Twojej firmie.

Certyfikaty

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia – to doskonała wizytówka naszego profesjonalizmu i zaangażowaniaw to co robimy dla naszego wspólnego dobra

Rodzinna tradycja

Agencja Ochrony Pracy i Środowiska ,,BHPE” Paweł & Ryszard Pacuła jest firmą rodzinną zarządzaną już w drugim pokoleniu.

Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE od wielu lat poprzez swoją profesjonalną działalność opartą na specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu zdobywa szacunek i sympatię zleceniodawców. Nasza siedziba główna powstała w 1993 roku w Chojnowie i od tego czasu nieustannie rozszerzała swoją działalność na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego. W 2013 roku w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej podstrefa Nowa Sól powstał nowy oddział firmy. Wiodącą ideą funkcjonowania organizacji jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych Business process outsourcing (BPO) w zakresie: bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia, profilaktycznych badań lekarskich, zagadnień związanych z bezpieczeństwem pożarowym oraz szkoleń. Koncepcja ta daje możliwość maksymalnego zoptymalizowania kosztów, które muszą ponosić podmioty gospodarcze w związku z wymaganiami prawnymi związanymi ze środowiskiem pracy.

Najistotniejszym celem Agencji jest przede wszystkim profesjonalizm i ciągły rozwój pracowników, a także rozwój stwarzający możliwości świadczenia kompleksowych usług w zakresie prowadzonej działalności oraz w innych obszarach, w zależności od bieżących potrzeb rynku i klientów.

Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE realizując powyższe założenia nieustannie się rozwija. Wszechstronny postęp zaowocował m.in. uruchomieniem w firmie Laboratorium Higieny Pracy, otwarciem Przychodni Medycyny Pracy oraz uaktywnieniem doradztwa technicznego z zakresu BHP i systemu oceny maszyn. Dla kontrahentów Agencji dostępne  jest również bezpłatne doradztwo z zakresu prawa pracy.

Agencja obecnie świadczy kompleksowe usługi ponad 120 firmom na terenie Dolnego Śląska oraz pakietowe usługi dla ponad 90 firm na terenie całego kraju.

Profesjonalizm oraz wysoka jakość świadczonych przez jednostkę usług zostały docenione przez niezależnych ekspertów. Agencja była dwukrotnie wyróżniana w otwartych konkursach organizowanych dla małych i średnich firm przez Związek Pracodawców Polska Miedź. Zaszczytne nagrody były przyznane w 2003 i 2004 roku. Rozwój organizacji dostrzegły również regionalne władze, co zostało przypieczętowane przyznaniem w czerwcu 2012 Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.

Agencja zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, wyróżniających się na rynku ogromnym zasobem wiedzy i profesjonalizmem. Kadra organizacji wielokrotnie była honorowana nagrodami personalnymi.

Nowoczesne rozwiązania

Staramy się korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań i sprzętu, tak by zapewnić Ci to co najlepsze i niezawodne.

Zawsze blisko Ciebie

Posiadamy oddziały w różnych częściach dolnego śląska zawsze jesteśmy blisko Ciebie. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu który możemy poświęcić na rozwiązywanie Twoich problemów

Więcej niż tylko biznes

Naszym celem jest nawiązywanie jak najlepszych relacji z naszymi partnerami i klientami. Chcemy byś czuł się częścią naszego zespołu i wiedział że zawsze możesz na nas liczyć.